Fatih Klima Servis

Fatih klima servisi olarak bölgede 15 senedir hizmet vermekteyiz. Klima servisimizi arayan müşterilerimiz klimalarında yaşadıkları problemleri bizi aktarırken bizde bu geri dönüşler kanalıyla oldukça sık karşılaşılan arızaları öğrenme şansı yakaladık. Genel olarak müşterilerimiz klimanın hiçbir düğmesi çalışmıyor. Klimamdan su damlatıyor. Klima soğuk üflemiyor.

Klima lüzumlu sıcak üflemiyor. Klima bakır borular da arıza meydana geldi delik var akıtıyor. Klimayı çalıştırdığımda şalter atıyor Klima çalışmıyor. Klima göstergeleri yanmıyor. Klima kumandası bozuk tuşlar çalışmıyor. Bu ve benzeri binlerce sorun Fatih klima servisi olarak bizlere müşterilerimiz tarafınca iletilmektedir. Servisimiz en iyi hizmeti vermek adına senelerdir bu bölgede hizmet vermektedir. Teknik ekibimiz çalışan arkadaşlarımız işlerinde minimum 10 senelik uzmanlıkla görevlerini devam ettirmektedir.

Fatih Klima Servisi Çeşitli Hizmetleri
Fatih klima servisi olarak klima tamiri, klima onarım bakım hizmeti vermekteyiz. Ek olarak klima montajı servisimiz tarafınca yapılmaktadır klima montaj tutarı satın alan temsilcimizle yaptığınız görüşmede ortaya çıkar. Klima sökme takma işlemi servisimiz tarafınca yapılıyor bu işlem için iletişime geçebilirsiniz.

Kombi arızası ve klima arızasında 1 yıl servis garantisi veren servistir.
Klima kumandası temin için servisiniz ile birlikte klima kumandası da arkadaşlarımızla birlikte yanımızda getirilir.

Reklam